ul. Kordylewskiego 11, 31-542 Kraków
+48 12 617 66 00
+48 12 617 66 66

Uczymy się przez całe życie!

Zmiany na rynku pracy wymagają od pracowników ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Pracodawcy, żeby  być konkurencyjni muszą ciągle inwestować w rozwój firmy.

Zmiany na rynku pracy wymagają od pracowników ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Pracodawcy, żeby  być konkurencyjni muszą  inwestować w rozwój firmy. Wczoraj w Krakowie w ramach @DniUczeniaSięDorosłych odbyły się warsztaty „Podnieś Kwalifikacje z Funduszami Europejskimi”.

Wśród 50 uczestników znaleźli się: małopolscy przedsiębiorcy, osoby, które chcą się przekwalifikować lub znaleźć pracę. Wszystkich łączy chęć rozwoju własnych umiejętności.

Dziękujemy uczestnikom, a także naszym partnerom:

Partnerzy strategiczni:
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie,
Instytut Badań Edukacyjnych.

Partnerzy:
Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego Sp. z o.o.
Fundacja VCC
SAFETEAM Sp. z o. o.
Instytut Doradztwa Sp. z o.o.
Europejski Instytut Edukacji Engram Sp. z o.o.
KUNAGONE S.A.
Secrete Sp. z o.o.
Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Powiatowy Urząd Pracy w Limanowej

„Dzisiejszy świat jest oparty na wiedzy i umiejętności przetwarzania informacji. Nie możemy poprzestać na kompetencjach nabytych w szkole, na kursach czy na studiach. Aby nie wypaść z rynku pracy i dopasowywać się do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości cały czas musimy się kształcić”.
Małgorzata Popławska Prezes Zarządu MARR

„Wszystkie instytucje Małopolski otwierają się na regiony, a tam ludzie potrzebują naszej pomocy. Potrzebują środków i fachowców, którzy im wytłumaczą jak korzystać z tych środków korzystać, a także poprowadzą przez okres zmian kwalifikacji czy uczenia się. Pod tym względem jesteśmy liderem w Polsce”.
Jan Gąsienica-Walczak, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie

21 października 2019
Wielkość czcionki
Kolory