fbpx
ul. Kordylewskiego 11, 31-542 Kraków
+48 12 617 66 00
+48 12 617 66 66

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu dla MŚP

Chcesz zwiększyć swoją konkurencyjności na rynku i dowiedzieć jak zbudować strategię rozwoju przedsiębiorstwa w oparciu o CSR? Chcesz zmienić model biznesowy, tak by osiągać korzyści ze zrównoważonego rozwoju?

Chcesz zwiększyć swoją konkurencyjności na rynku i dowiedzieć jak zbudować strategię rozwoju przedsiębiorstwa w oparciu o CSR? Chcesz zmienić model biznesowy,  tak by osiągać korzyści ze zrównoważonego rozwoju? Zarejestruj się na bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców MŚP. Warsztaty organizowane są przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, Narodowe Centrum Badań i Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego.

Program warsztatów został przygotowany w oparciu o założenia wypracowane przez Grupę roboczą ds. innowacji dla zrównoważonego rozwoju i CSR składającą się z przedstawicieli środowisk eksperckich i praktyków biznesowych, którzy na co dzień wspierają swoje organizacje w transformacji modelu biznesowego na bardziej zrównoważony.

Przedsiębiorcy znajdą  w programie informacje wprowadzające  do odpowiedzialności biznesu za wpływ społeczny i środowiskowy jak również wskazówki  i praktyczne narzędzia do zastosowania w codziennej praktyce biznesowej.


 

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu dla MŚP
17 września 2020 r. Kraków, Krakowski Park Technologiczny, ul. Podole 60

propozycje_grafiki_warsztaty_wrzesień_2020_MFIPR_KRK_2
31 sierpnia 2020
Wielkość czcionki
Kolory