ul. Kordylewskiego 11, 31-542 Kraków
+48 12 617 66 00
+48 12 617 66 66

Informacje

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości organizowany jest od 2008 r. w ponad 150 krajach świata także  w Polsce. W jego przygotowanie  angażują się  instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości.
IV Małopolskie Forum Finansowe już za nami
4 Małopolskie Forum Finansowe już za nami. W jednym miejscu udało nam się zgromadzić ponad 30 najważniejszych instytucji, które wspierają biznes, doradzają lub szkolą przedsiębiorców.
Uczymy się przez całe życie!
Zmiany na rynku pracy wymagają od pracowników ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Pracodawcy, żeby  być konkurencyjni muszą ciągle inwestować w rozwój firmy.
FabLab Małopolska – świętujemy pierwsze urodziny
Rok temu ze wspólnej inicjatywy Województwa Małopolskiego i Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego powstał FabLab. Dla Was stworzyliśmy miejsce, w którym realizować możecie swoją kreatywność, wprowadzać w  życie  pomysły. 
Wracamy do Nowego Sącza
Od zeszłego tygodnia w Nowym Sączu znów działa  nasz  punkt informacyjny. Poza Krakowem jesteśmy do Waszej dyspozycji także w Bochni, Brzesku, Tarnowie, Dąbrowie Tarnowskiej, Miechowie, Myślenicach, Wadowicach, Proszowicach i Wieliczce.
Zostań Businessmakerem!
Show a merytoryka - jak robić biznes w edukacji?,  Jak zbudować biznes medialny. Od zera do milionera, Dajcie mi pomysł, a poruszę ziemię – to tytuły spotkań warsztatowych , które odbędą się 17 października  w ramach projektu  „Zostań  Businessmakerem”.
1 2 18
Wielkość czcionki
Kolory