News

IMG_8370
Małopolska Zachodnia – wczoraj, dziś i jutro
9 marca przedstawiciele Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego uczestniczyli w spotkaniu „Małopolska Zachodnia – wczoraj i dziś” zorganizowanym przez Marszałka Województwa Małopolskiego Jacka Krupę oraz Prezydenta Miasta Oświęcimia Janusza Chwieruta.
18_01_18_1
200 mln zł na efektywność energetyczną i rewitalizację
200 milionów na podniesienie poziomu jakości życia mieszkańców Małopolski trafi do małopolskich firm, instytucji i organizacji. Dzisiaj Zarząd MARR podpisał umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego na podstawie, której udzielać będziemy niskooprocentowanych pożyczek na poprawę efektywności energetycznej i rewitalizację. Fundusze na nowe programy pożyczkowe pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
zasady
Zmiana zasad przyznawania wsparcia finansowego
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego w ramach własnej polityki charytatywno – sponsoringowej zmienia zasady przyznawania wsparcia finansowego. Informujemy, iż wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom społecznym i gospodarczym regionu, Zarząd MARR S.A. określa zasady, które od 2018 roku obowiązują wszystkie podmioty aplikujące o uzyskanie wsparcia finansowego w MARR S.A.
1 2