ul. Kordylewskiego 11, 31-542 Kraków
+48 12 617 66 00
+48 12 617 66 66

Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu

5 dni, 5 miast, 5 inspirujących wydarzeń, ponad 15 godzin praktycznych wystąpień, ciekawych dyskusji i warsztatów. Po raz pierwszy trasa Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu będzie wiodła przez Kraków - 24 października (środa).

5 dni, 5 miast, 5 inspirujących wydarzeń, ponad 15 godzin praktycznych wystąpień, ciekawych dyskusji i warsztatów. Po raz pierwszy trasa Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu będzie wiodła przez Kraków – 24 października (środa).

Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu to wydarzenie skierowane do  przedstawicieli biznesu, w tym właścicieli firm, wyższej kadry zarządzającej, specjalistów ds. CSR, komunikacji korporacyjnej, Compliance, HR, przedstawicieli urzędów miast i urzędów marszałkowskich, środowiska akademickiego, organizacji społecznych, dziennikarzy i wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat tego jak odpowiedzialnie i nowoczesny sposób zarządzać swoją organizacją.


Program wydarzenia w Krakowie

W Krakowie organizator #TOB2018, firma edukacyjno-doradcza CSRinfo przygotowała bogaty program. Spotkanie zaczyna się od prezentacji wdrożenia (100 dni od wdrożenia) kodeksu etyki.

Uczestnicy dowiedzą się jak budować relacje z interesariuszami społecznymi, jak radzić sobie z wyzwaniami we wdrażaniu strategii zrównoważonego rozwoju. Nie zabraknie również gorącego każdej jesieni tematu raportowania niefinansowego (CSR, społecznego, zrównoważonego rozwoju). Praktycy podzielą z nami swoimi doświadczeniami „od kuchni”.

Kropką nad „i” będą kwestie związane z zarządzaniem CSR w organizacji – poznamy wyniki badania prowadzonego co roku przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą.

Pełny program i rejestracja znajdują się pod linkiem: tob2018-krakow.evenea.pl

16 października 2018
Wielkość czcionki
Kolory