ul. Kordylewskiego 11, 31-542 Kraków
+48 12 617 66 00
+48 12 617 66 66

Targi Hannover Messe 2020 zostały odwołane

Już w kwietniu br. ruszają targi Hannover Messe 2020. Zapraszamy firmy naszego regionu do wspólnego udziału w najważniejszym na świecie wydarzeniu targowym koncentrującym się na obszarach kluczowych dla produkcji przemysłowej.

Ze względu na sytuację związaną z pandemią Covid-19 Targi Hannover Messe się nie odbędą. Władze Regionu Hanoweru wydały dekret, który zakazuje organizowania wiodących na świecie targów techniki przemysłowej.

Ograniczenia w podróżowaniu, zakaz spotkań grupowych i dekret władz regionu uniemożliwiają zorganizowanie targów. Jednocześnie kryzys związany z epidemią koronawirusa wpływa na gospodarkę, a branża produkcyjna – główna klientela targów hanowerskich– już teraz zmaga się z poważnymi skutkami pandemii.

Organizatorzy targów w Hanowerze nie dopuszczą jednak do całkowitego zakończenia imprezy. Jak zaznaczył Prezes Zarządu Deutsche Messe, w czasach kryzysu istotna jest wymiana wiedzy i kontakt z przedsiębiorcami. Obecnie trwają prace nad cyfrową platformą informacyjną dla wystawców i zwiedzających targi Hannover Messe, która będzie okazją do ukierunkowania polityki gospodarczej i wymiany technologicznej.


Źródło: https://www.hannovermesse.de/en/news/news-articles/no-hannover-messe-in-2020

27 marca 2020
Wielkość czcionki
Kolory