ul. Kordylewskiego 11, 31-542 Kraków
+48 12 617 66 00
ePUAP: /marrsa/SkrytkaESP

Rozwój Przedsiębiorczości. Konferencja „Sądecczyzna: Potencjał Młodzieży” 28.02.2023

Jak rozwijać umiejętności i talenty oraz wykorzystać potencjał  młodych w regionie sądeckim? Na to pytanie próbowali odpowiedzieć uczestnicy konferencji pt. „Sądecczyzna: Potencjał Młodzieży”, która odbyła się 28 lutego br.

Jak rozwijać umiejętności i talenty oraz wykorzystać potencjał  młodych w regionie sądeckim? Na to pytanie próbowali odpowiedzieć uczestnicy konferencji pt. „Sądecczyzna: Potencjał Młodzieży”, która odbyła się 28 lutego br. Podczas wydarzenia rozmawiano o przedsiębiorczości, systemie edukacji i rozwoju  osobistym. Uczestnicy mieli okazję poznać najlepsze praktyki i strategie, na osiągnięcie sukcesu w życiu zawodowym i osobistym.

Konferencja była też wyjątkową okazją dla młodych ludzi do spotkań ze specjalistami i ekspertami z różnych obszarów działania min: ze środowisk NGO, biznesu i samorządu. W konferencji uczestniczył również Wiceprezes Zarządu MARR Szymon Strzelichowski.

W ramach wydarzenia odbyła się również gala podsumowująca projekt: „Włącz Myślenie. Postaw na Przedsiębiorczość” im. Carla Mangera. Przyznanych zostało 21 nagród dla uczniów, którzy wykazali się największym zaangażowaniem, a tym samym zdobyli największą liczbę punktów.


Galeria (materiały foto: Organizator)

1 marca 2023
Skip to content