ul. Kordylewskiego 11, 31-542 Kraków
+48 12 617 66 00
ePUAP: /marrsa/SkrytkaESP

Prezes Zarządu MARR S.A. Szymon Strzelichowski został powołany do Małopolskiej Rady Gospodarczej

W poniedziałek 22 maja 2023 r. odbyło się posiedzenie Małopolskiej Rady Gospodarczej, zorganizowane w siedzibie Ryvu Therapeutics S.A.

W poniedziałek 22 maja 2023 r. odbyło się posiedzenie Małopolskiej Rady Gospodarczej, zorganizowane w siedzibie Ryvu Therapeutics S.A. Marszałek Witold Kozłowski wręczył akty powołania czterem nowym członkom Rady: Prezesowi Zarządu MARR S.A. Szymonowi Strzelichowskiemu, Dyrektorowi Biura Strategii i Analiz Comarch S.A. Łukaszowi Jastrząbowi, Współwłaścicielowi i Przewodniczącemu Rady Strategicznej ASTOR Sp. z o.o. Stefanowi Życzkowskiemu oraz Członkowi Zarządu MAN Trucks Sp. z o.o. Waldemarowi Konietzce.

Małopolska Rada Gospodarcza ma na celu wspieranie Zarządu Województwa Małopolskiego w skutecznym prowadzeniu działań prorozwojowych w regionie. Na ostatnim spotkaniu rozmawiano o możliwościach współpracy gospodarczej z Ukrainą i potencjale rozwojowym sektora biotechnologicznego w Małopolsce.

W posiedzeniu uczestniczył Konsul Generalny Ukrainy w Krakowie Wiaczesław Wojnarowśkyj, Wicekonsul Valentina Kuzmin oraz Aleksander Siemaszko Zastępca Dyrektora Departamentu Handlu i Współpracy Międzynarodowej Ministerstwa Rozwoju i Technologii.


Galeria
(zdjęcia: Biuro Prasowe UMWM)

24 maja 2023
Skip to content