ul. Kordylewskiego 11, 31-542 Kraków
+48 12 617 66 00
+48 12 617 66 66

Nowy Punkt Informacyjny MARR S.A. w Wadowicach

Otwarliśmy Powiatowy Punkt Informacyjny Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Wadowicach. Przy Placu Jana Pawła II 8 przedsiębiorcy i osoby zainteresowane mogą zapoznać się z pełną ofertą MARR.

W Wadowicach otwarto Powiatowy Punkt Informacyjny Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. Przy Placu Jana Pawła II 8 przedsiębiorcy i osoby zainteresowane mogą zapoznać się z pełną ofertą MARR.

Aktualnie MARR S.A. rozpoczęła na terenie powiatu Wadowickiego realizację projektu „Czas na Biznes II”, którego założeniem jest aktywizacja osób bezrobotnych. W ramach programu osoby bierne zawodowo mogą otrzymać wsparcie finansowe  na uruchomienie działalności, a także skorzystać z doradztwa w zakresie prowadzenia firmy.

W Powiatowym Punkcie Informacyjnym można również uzyskać informacje na temat pozostałych działań dedykowanych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw:

  • „Małopolskie Bony Rozwojowe” – rozwój kompetencji przedsiębiorców i ich pracowników poprzez dofinansowanie szkoleń,
  • „Lider CSR zarządzanie wiekiem” – opracowanie strategii zarządzania wiekiem, bony na doposażenie stanowiska pracy do 5000 zł,
  • finansowanie rozwoju – pożyczki na rewitalizację i efektywność energetyczną, dotacje, fundusze inwestycyjne.
4 czerwca 2018
Wielkość czcionki
Kolory