ul. Kordylewskiego 11, 31-542 Kraków
+48 12 617 66 00
+48 12 617 66 66

Naszym celem jest Małopolska!

Żeby być bliżej lokalnych przedsiębiorców we wrześniu wraz z sześcioma partnerami, dla których rozwój Regionu i lokalnej przedsiębiorczości jest równie ważny jak dla nas...

Żeby być bliżej lokalnych przedsiębiorców we wrześniu wraz z sześcioma partnerami, dla których rozwój Regionu i lokalnej przedsiębiorczości jest równie ważny jak dla nas tj.: Agencją Rozwoju Przemysłu, Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego, Krakowskim Parkiem Technologicznym,   Okręgową Izbą Radców Prawnych w Krakowie, Enterprise Europe Network i Rzecznikiem Małych i Średnich Przedsiębiorców – oddział Kraków – wyruszyliśmy w Małopolskę. Odwiedziliśmy trzy miasta. Byliśmy  w Tarnowie, Myślenicach i Starym Sączu. Spotkaliśmy się z trzystoma przedsiębiorcami. Przedstawiliśmy naszą pełna ofertę dla firm, a uczestnicy mieli również czas na indywidualne konsultacje z ekspertami.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy do Powiatowych Punktów  Informacyjnych oraz do  krakowskiej siedziby  MARR.


Fundusze Europejskie dla Myślenic (Myślenice, 18 września 2019 r.) – zobacz
Małopolska coraz bardziej przedsiębiorcza! (Tarnów, 16 września 2019 r.) – zobacz

„Dzięki tym spotkaniom Małopolska Agencja rozwoju Regionalnego chce przybliżyć naszą ofertę przedsiębiorcom, wzmocnić potencjał regionu. Cieszymy się z tak dużej frekwencji przedstawicieli lokalnego biznesu, którzy z dużym zainteresowaniem przyjęli naszą propozycję. Będziemy chcieli takie spotkania kontynuować i dzięki nim w jeszcze większym stopniu docierać do świadomości przedsiębiorców i wspierać ich działania”.
Mariusz Kękuś Wiceprezes Zarządu MARR

24 września 2019
Wielkość czcionki
Kolory