ul. Kordylewskiego 11, 31-542 Kraków
+48 12 617 66 00
+48 12 617 66 66

Małopolska coraz bardziej przedsiębiorcza!

Ruszamy w region, aby być bliżej lokalnych przedsiębiorców. W Tarnowie rozpoczęliśmy nowy cykl spotkań „Fundusze Europejskie dla Przedsiębiorczych”.  Podczas otwarcia Prezes Zarządu MARR Małgorzata Popławska przypomniała, że naszym celem jest cała Małopolska.

Ruszamy w region, aby być bliżej lokalnych przedsiębiorców. W Tarnowie rozpoczęliśmy nowy cykl spotkań „Fundusze Europejskie dla Przedsiębiorczych”.  Podczas otwarcia Prezes Zarządu MARR Małgorzata Popławska przypomniała, że naszym celem jest cała Małopolska. W realizacji  tego celu pomagają nam małopolskie instytucje, dla których rozwój regionu i lokalnej przedsiębiorczości jest równie ważny. Doradztwo, szkolenia, pomoc prawna, dotacje, bony na rozwój oraz fundusze europejskie. Z szeroką ofertę wsparcia zapoznali się już tarnowscy przedsiębiorcy. W przerwie był czas na indywidualne konsultacje z ekspertami.

Najbliższe spotkania:

  • 18 września Myślenice, 10:00 – 14:00 Sala Bankietowa „Graffit”           
  • 20 września Stary Sącz, 10:00 – 14:00 Diecezjalne Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II

„Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego nie powstała po to żeby działać w Krakowie choć często tak jesteśmy postrzegani. Naszą troską otoczona jest cała Małopolska. Działamy obecnie w dziewięciu punktach informacyjnych i będziemy otwierać nowe m.in.: w Nowym Sączu, Nowym Targiem, Zakopanem.”
Małgorzata Popławska, Prezes Zarządu MARR

17 września 2019
Wielkość czcionki
Kolory