ul. Kordylewskiego 11, 31-542 Kraków
+48 12 617 66 00
+48 12 617 66 66

FabLab Małopolska – świętujemy pierwsze urodziny

Rok temu ze wspólnej inicjatywy Województwa Małopolskiego i Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego powstał FabLab. Dla Was stworzyliśmy miejsce, w którym realizować możecie swoją kreatywność, wprowadzać w  życie  pomysły. 

Rok temu ze wspólnej inicjatywy Województwa Małopolskiego i Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego powstał FabLab. Dla Was stworzyliśmy miejsce, w którym realizować możecie swoją kreatywność, wprowadzać w  życie  pomysły. Przez ten rok z Wami organizowaliśmy szkolenia, warsztaty, spotkania, prezentacje, a także konkursy. Podczas urodzinowej gali ogłoszono 3 laureatów konkursu INNOMAKER. Celem konkursu było zaprojektowanie produktu lub idei, która ułatwi codzienne funkcjonowanie osobom starszym.

„To przestrzeń kreatywna, która okazała się ogromnym sukcesem i pokazała, że różne grupy społeczne potrzebują takiego miejsca, gdzie mogą przyjść, spróbować prototypować swoje idee i pomysły przekształcić w rzeczywistość. Mamy fantastyczny zespół, który pomaga w budzeniu kreatywności. Mamy nadzieję, że Fab Lab Małopolska przekształci się w szerszą ideę i takie miejsca będą powstawały w innych miastach, bo o to chodzi w zrównoważonym rozwoju. Życzymy Fab Labowi wielu sukcesów”.
Małgorzata Popławska Prezes Zarządu MARR

18 października 2019
Wielkość czcionki
Kolory