ul. Kordylewskiego 11, 31-542 Kraków
+48 12 617 66 00
+48 12 617 66 66

Ponad 50 mln zł na inwestycje w MARR Bussines Park

W 2020 roku MARR Business Park Nad Drwiną w Krakowie powiększy powierzchnie użytkowe do wynajmu o blisko 14 tysięcy metrów kwadratowych.

W 2020 roku MARR Business Park Nad Drwiną w Krakowie powiększy powierzchnie użytkowe pod wynajem o blisko 14 tysięcy metrów kwadratowych. Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. podpisała umowę pożyczkową  z  Agencją Rozwoju Przemysłu S.A.  Z przekazanych środków MARR sfinansuje budowę centrum produkcyjno-biurowego z lokalami usługowymi oraz dróg dojazdowych i wewnętrznych.  Inwestycja będzie zlokalizowana na terenie Parku Nad Drwiną w Krakowie. Jej szacowana wartość to ponad 50 mln zł.

Podpisane porozumienie jest efektem współpracy ARP  z regionalnymi instytucjami rozwoju. Do tej pory ARP S.A. porozumienia o współpracy podpisała m.in. z Krakowskim Parkiem Technologicznym, Rzeszowską Agencją Rozwoju Regionalnego i Agencją Rozwoju Pomorza. Ich celem jest podejmowanie wspólnych działań polegających na pozyskaniu nowych inwestorów oraz przekazywaniu informacji o możliwościach inwestycyjnych w połączeniu z finansowaniem ARP. Umowa pożyczki podpisana z Małopolską Agencją Rozwoju Regionalnego jest przykładem finalizacji prowadzonych wcześniej rozmów

7 listopada 2018
Wielkość czcionki
Kolory