ul. Kordylewskiego 11, 31-542 Kraków
+48 12 617 66 00
+48 12 617 66 66

Konferencja „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”

Zapewnienie ciągłości produkcji jest kluczowym czynnikiem dla przedsiębiorstwa produkcyjnego i ogromnym wyzwaniem dla osób zajmujących się Utrzymaniem Ruchu.

Zapewnienie ciągłości produkcji jest kluczowym czynnikiem dla przedsiębiorstwa produkcyjnego i ogromnym wyzwaniem dla osób zajmujących się Utrzymaniem Ruchu. Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego wychodzi naprzeciw przedsiębiorcom i ich potrzebom dlatego objęła Honorowym Patronatem Konferencję Techniczną „Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych”, która odbędzie się 25 kwietnia w Krakowie.

Konferencja ma służyć wymianie doświadczeń m. in. w zakresie płynnego przebiegu produkcji, redukcji kosztów oraz zwiększenia konkurencyjności przedsiębiorstw.  Polskie i zagraniczne firmy zaprezentują innowacyjne i praktyczne rozwiązania zarówno podczas prelekcji jak i na licznych stoiskach wystawienniczych. Konferencję poprowadzą praktycy, którzy wdrożyli w wielu firmach rentowne oraz skuteczne rozwiązania Utrzymania Ruchu.

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli zakładów produkcyjnych; działów produkcji, badań i rozwoju, utrzymania ruchu, jakości oraz członków zarządów i właścicieli firm. Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji, rejestracja: przejdź

23 marca 2018
Wielkość czcionki
Kolory